8 kg, E, C, 63 dB(B) re 1 pW, 842x598x613 mm, Wit
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Veilig en zorgvuldig drogen.
Slimme sensoren observeren en controleren je wasgoed zodat de lading gelijkmatig en mild gedroogd wordt. Temperatuursensoren voorkomen oververhitting en vochtsensoren meten de vochtigheid om te voorkomen dat je was te lang in de droger zit. Zo wordt je wasgoed mild en zorgvuldig gedroogd — met minder energieverbruik en minder strijktijd tot gevolg.
Efficiënt drogen
Als je bewust om wilt gaan met jouw energieverbruik, is een droger met energielabel A++ een goede keuze. Door onze warmtepomptechnologie die efficiënt omgaat met energie, wordt dit energielabel behaald. Zo weet je zeker dat je een duurzame keuze maakt. Zonder compromissen. Je kunt vertrouwen op onze Siemens energielabel A++ drogers voor efficiënte en uitstekende droogresultaten onder alle omstandigheden.
Mild drogen van buitenkleding.
Buitentextiel moet voorzichtig worden behandeld, vooral tijdens het drogen. Gelijmde naden, membraancoatings en waterafstotende stoffen zijn bijzonder warmtegevoelig. Het outdoorprogramma handhaaft een lage constante temperatuur en de vochtigheid wordt constant gemeten, zodat je textiel perfect wordt gedroogd.
Verwijder pluis een stuk eenvoudiger
Eenvoudig schoon te houden – easyClean-filter
Snel en mild drogen van kleine ladingen
Het super 40-programma droogt voorzichtig kleine ladingen (1 kg) wasgoed in slechts 40 minuten, terwijl het vochtgehalte tijdens het droogproces voortdurend wordt gemeten. Dit is ideaal voor synthetische vezels, licht katoen of gemengde stoffen (niet-gevoelig textiel). In combinatie met het super 15′ wasprogramma kun je in minder dan een uur een fris gewassen outfit hebben.
Optimaal zicht op de was dankzij heldere trommelverlichting
De ledverlichting in de droogtrommel gaat aan zodra je de deur opent of sluit, maar ook als het droogprogramma start. De verlichting gaat weer automatisch uit om energie te besparen.
Zacht en mild drogen
Het softDry-trommelsysteem beschermt je kwetsbare kleding. De contante luchtstroom en golfvormige schoepen zorgen voor gelijkmatige verspreiding van warme lucht. De structuur van de trommel laat het wasgoed als het ware op een luchtkussen drijven.
manual pdf
leaflet
EU Energy Label
EU Product Fiche
Specificaties
| Gewicht | 45,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 598 × 842 cm |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Wit |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Condensatie-efficiëntieklasse | C |
| Droogprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Mix, Snel, Shirts, Synthetische, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 205 min |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie consumptie | 1,38 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 613 mm |
| Nismaat | |
| Hoogte | 842 mm |
| Gewicht | 45,6 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Trommelinhoud | 112 l |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,5 cm |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Indicator watertank vol | Ja |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Diepte verpakking | 675 mm |
| Hoogte verpakking | 885 mm |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Deurstijl | Plastic vensterdeur |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Trommel type | SoftDry |
| Energieverbruik per 100 cycli | 138 kWu |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.











