9 kg, 61dB, softDry, 842x598x613 mm, 55.6 kg, Wit
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Verwijdert pluizen automatisch.
Geen gedoe meer met het handmatig reinigen van je condensorfilter. Onze innovatieve zelfreinigende condensor reinigt zichzelf automatisch door effectief pluizen te verwijderen, waardoor je wasdroger cyclus na cyclus optimaal presteert. Deze geavanceerde functie garandeert uitstekende droogprestaties en een constant laag energieverbruik. Ons systeem wordt grondig getest tijdens onze levensduurtests, zodat je zorgeloos kunt genieten van een efficiënte werking.
Uitstekende droogresultaten, keer op keer.
Onze wasdroger behaalt uitstekende droogresultaten door zich automatisch aan te passen aan de lading, vochtigheid en temperatuur via intelligente sensortechnologie. Deze geavanceerde sensoren monitoren voortdurend elke droogcyclus, waardoor optimale droogtemperaturen en perfecte droogtijden worden gegarandeerd. Geniet van gemoedsrust, wetende dat elke lading de ultieme zorg en precisie krijgt.
Droogt meer was in minder tijd.
Waarom wachten op wasgoed? Je droger met speedPack droogt gegarandeerd snel op elk programma.
Ook halve beladingen efficiënt drogen
Optimaliseer de duur van kleinere ladingen met een nauwkeurige schatting van het gekozen programma.
Geen grote stukken wasgoed meer in de knoop.
Bij gewone programma’s draait de trommel in één richting waardoor grote items met elkaar in de knoop kunnen raken. Met het programma voor beddengoed is dit verleden tijd. De trommelrotatie verandert van richting en voorkomt zo dat grote wasstukken in elkaar draaien. Voor wasladingen tot 3,5 kg kan dit als een automatisch programma worden geselecteerd.
Mild drogen van buitenkleding.
Buitentextiel moet voorzichtig worden behandeld, vooral tijdens het drogen. Gelijmde naden, membraancoatings en waterafstotende stoffen zijn bijzonder warmtegevoelig. Het outdoorprogramma handhaaft een lage constante temperatuur en de vochtigheid wordt constant gemeten, zodat je textiel perfect wordt gedroogd.
Snel en mild drogen van kleine ladingen
Het super 40-programma droogt voorzichtig kleine ladingen (1 kg) wasgoed in slechts 40 minuten, terwijl het vochtgehalte tijdens het droogproces voortdurend wordt gemeten. Dit is ideaal voor synthetische vezels, licht katoen of gemengde stoffen (niet-gevoelig textiel). In combinatie met het super 15′ wasprogramma kun je in minder dan een uur een fris gewassen outfit hebben.
Zacht en mild drogen
Het softDry-trommelsysteem beschermt je kwetsbare kleding. De contante luchtstroom en golfvormige schoepen zorgen voor gelijkmatige verspreiding van warme lucht. De structuur van de trommel laat het wasgoed als het ware op een luchtkussen drijven.
EU Energy Label
EU Product Fiche
manual pdf
leaflet
Quick Start Guide
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Condensatie-efficiëntieklasse | B |
| Droogprogramma's | 40min, Beddengoed, Blouse/shirt, Katoen, Cotton eco, Hygienic drying, Intensief / outdoor, Droog strijken, Lingerie, Mix, Kussen, Handdoek |
| Duur cyclus | 195 min |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Koelend medium | R290 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 1,1 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Gewicht | 55,6 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Trommelinhoud | 112 l |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,5 cm |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Geluidsemissieklasse | B |
| LED programmavoortgangsindicator | Ja |
| Trommel type | SoftDry |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | anti-trilling, intelligentDry |
| Energieverbruik per 100 cycli | 110 kWu |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.








