Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
|---|---|
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2200 W |
| Kookzone 1 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Kookzone 2 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2200 W |
| Kookzone 3 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Kookzone 4 boost | 3700 W |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Frame type | Voor – & achterpaneel |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Panherkenning | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Quick start | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Afzuigmethode | Recirculerend |
| Maximale afzuigcapaciteit | 622 m³/uur |
| Geluidsniveau | 69 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 42 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 69 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 74 dB |
| Energie-efficiëntieklasse (kap) | A+++ |
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | B |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7400 W |
| AC-ingangsspanning | 380 – 415 V |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Nismaat | 816 mm |
| Diepte | 527 mm |
| Hoogte | 223 mm |
| Hoogte boven werkblad | 7,1 mm |
| Snoerlengte | 1,1 m |
| Installatie compartiment breedte | 75 cm |
| Installatie compartiment diepte | 49 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 22,3 cm |
| Type brander/kookzone 1 | Groot |
| Kookzone 1 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 2 | Groot |
| Kookzone 2 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 3 | Groot |
| Kookzone 3 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Kookzone 4 vorm | Rechthoekig |
| Combi-zone | Ja |
| Frame kleur | Zwart |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Gewicht | 26,6 kg |
| Gewicht verpakking | 33 kg |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 240 x 400 mm |
| Kookzone 2 grootte (WxD) | 240 x 400 mm |
| Kookzone 3 grootte (WxD) | 240 x 400 mm |
| Kookzone 4 grootte (WxD) | 240 x 400 mm |
| Breedte verpakking | 950 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 430 mm |
| Bosch-technologieën (koken) | PerfectCook, PerfectFry |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



