D, 13 Maximale aantal plaatsinstellingen, 6 Programma’s, 84 kWh/100, 2400 W
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Geniet van extra droge resultaten.
Met de Extra Droog optie op je vaatwasser wordt lastig te drogen vaat extra gedroogd voor betere droogresultaten. Dit dankzij een warmere laatste spoelgang en een langere droogtijd. Handig voor kinderservies of babyflessen.
Met de VarioFlex-servieskorven ruim je nog makkelijk de vaatwasser in. Dankzij de rode markeringen weet je precies welke onderdelen je kunt aanpassen. Het bovenste rek is heeft 8 aanpasbare elementen (voor glazen, vouwbaar en voor borden) en het onderste rek heeft er zelfs 9 (hoger voor glazen, vouwbaar en voor borden). De vouwbare rekken zorgen voor extra bescherming en stabiliteit dankzij de afgeronde uiteindes. En dankzij de roestvrijstalen greepjes is alles binnen handbereik.
De Vario-korf kan eenvoudig in de onderkorf geplaatst worden.
De Vario-korf kan eenvoudig in de onderkorf geplaatst worden en biedt extra ruimte voor uw bestek. Hij is standaard inbegrepen bij alle ActiveWater-modellen zonder Vario-besteklade.
Extra stil wanneer jij dat wil
Soms heb je behoefte aan meer stilte in je omgeving. Silence on demand activeer je via de Home Connect app en zet je vaatwasser stil wanneer dat nodig is. Het is in staat om ruis voor 30 minuten tot een minimum te verminderen, waarbij de vaatwasser langzaam nogdoordraait. Met Silence on demand kun jij je focussen op wat belangrijk is.
Je vaatwasser luistert naar je.
Dankzij de samenwerking van Home Connect met verschillende voice assistants, zoals Amazon Alexa en de Google Assistant, is het nu ook mogelijk om je vaatwasser te bedienen met je stem.
Voorraadbeheer van de vaatwastabletten.
Een handig extraatje van onze Home Connect app in combinatie met de Home Connect vaatwasser, is dat je een teller mee kunt laten lopen met de hoeveelheid vaatwastabletten die in een verpakking zitten. Bijna op? Dan krijg je een pushberricht en kun je op tijd naar de winkel voor je zonder komt te zitten.
De vaatwasser die je op de hoogte houdt.
Wachten tot de vaatwasser klaar is, is tijdverspilling en kan onnodige irritatie veroorzaken, vooral voor mensen met drukke schema’s. Home Connect stelt je op je gemak en helpt je productiever te zijn met je tijd. Als je wilt, kan je vaatwasser pushmeldingen verzenden naar je mobiel zodat je er gemakkelijk de huidige programmastatus van kunt zien, evenals andere nuttige informatie. Multitasking in en om het huis is weer een stapje simpeler geworden.
Je favoriete functie met één druk op de knop
Haal het beste uit je verbonden vaatwasser en maak je dagelijks leven makkelijker. Met de Favoriet-functie stel je eenvoudig je meest gebruikte programma’s en opties in als favoriete combinatie. Deze voorgeprogrammeerde instelling start je in de Home Connect app of in één keer direct op het display. Combineer bijvoorbeeld de Extra Dry optie met het Eco 50° programma en start je vaatwasser met slechts een druk op de knop. Eenvoudig en gepersonaliseerd je vaat doen.
Download meer programma’s.
Bij het gebruik van de vaatwasser komt het soms voor dat specifieke afwasprogramma’s niet aansluiten bij jouw wensen. Bosch vaatwassers met Programma Download bieden je de mogelijkheid om een extra programma te downloaden via de Home Connect app. Zo pas je de vaatwasser helemaal naar jouw wensen aan zodat je altijd het perfecte resultaat behaalt.
Slimme selectie van programma’s.
Hoe weet je welk programma je voor elke lading moet gebruiken? Programma-assistent maakt het een stuk gemakkelijker. Beantwoord eenvoudig een paar vragen in de Home Connect app over het soort vaat, de mate van vervuiling en jouw persoonlijke voorkeuren, zoals energiezuinigheid, temperatuur of duur. De app beveelt vervolgens het programma aan dat het beste bij jouw wensen past. Het enige wat jij nog moet doen is op start drukken.
EU Energy Label
manual pdf
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen, Touch |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,9 m |
| Lengte afvoerslang | 1,65 m |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Quick 65°C, Silent 50°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 84 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 573 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 34,4 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Gewicht verpakking | 36,6 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Bestekmand type | Bosch VarioFlex Basket |
| Half-geladen | Ja |
| Automatische programma\'s | Ja |
| Bescherming tegen overstromen | Nee |
| Manden verstelbare plaatsing | Lager, Bovenste |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




