Vrijstaand, 13 aantal plaatsinstellingen, 6 Programma’s, 42 dB, 2400 W, D
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Versnel het programma, waar je ook bent
Was en droog je vaat tot wel drie keer sneller, maar met hetzelfde brandschone resultaat. Dankzij varioSpeed Plus kun je altijd kiezen voor versneld afspoelen, zelfs wanneer de cyclus al bezig is. En het mooiste moet nog komen: je kunt varioSpeed Plus eenvoudig activeren en bedienen via de Home Connect-app op je smartphone of tablet. Slimmer kan bijna niet!
Veel flexibiliteit dankzij inklapbare houders
Dankzij de varioFlex-korven kunt je jouw vaatwasser flexibel inruimen. In de bovenkorf zitten namelijk drie kopjeshouders en twee bordenhouders die je kan inklappen. Dat levert veel extra ruimte op. De onderkorf heeft ook vier bordenhouders. De handgrepen van de korven zorgen er ook voor dat je ze gemakkelijker uit de vaatwasser trekt. Zo is in- en uitladen altijd praktisch en makkelijk.
Bespaar tijd en moeite met onze handige app
Het leven wordt er niet rustiger op. Jouw Siemens vaatwasser met Home Connect is daarom ontwikkeld met jouw drukke agenda in het achterhoofd. Dankzij de samenwerking tussen Home Connect en verschillende partners zoals Amazon Alexa, Apple Watch en Google kun je je slimme vaatwasser probleemloos aansturen via de Home Connect-app of een ander slim device. Verkort bijvoorbeeld het programma, of activeer de stilfunctie met één druk op de knop. De app kan zelfs de vaatwasblokjes voor je bijbestellen. Zo maken we het leven graag wat makkelijker voor je.
Jouw favoriete instellingen met één druk op de knop
De Favoriet-knop maakt je vaatwasser nóg persoonlijker. Stel via de Home Connect-app de programma’s en opties die jij het vaakst gebruikt in als favoriet, om ze met één druk op de knop te kunnen activeren.
Voorkom waterschade gedurende de hele levensduur van jouw apparaat met aquaStop®
Met het stroomloze aquaStop®-veiligheidssysteem voorkom je elke vorm van waterschade. Is er iets mis met de slang of zit er een lek in de machine? Geen probleem: aquaStop® stopt de watertoevoer direct. Hier heb jij profijt van tijdens de hele levensduur van je vaatwasser. Dat garandeert Siemens je.
Kies eenvoudig het beste programma
Net als een tijdbesparende assistent in de keuken, weet Programme Assistant altijd welk afwasprogramma het beste is. Open eenvoudig de Home Connect-app op je smartphone, selecteer het type van je vaat, het niveau van vervuiling en je voorkeuren, zoals energie-efficiëntie, droogheid, snelheid en geluidsniveau, en het zal je vertellen welk programma je moet draaien. Zo bespaar je tijd en krijg je de schone vaat die je wilt.
Jouw vaatwasser luistert naar je dankzij de spraakbesturing.
Dankzij de samenwerking met Amazon Alexa en Google Assistant kan je vaatwasser ook met jouw stem worden bediend. Start je vaatwasser op afstand, vraag na wanneer het programma is afgelopen of schakel de vaatwasser uit. De bediening van je vaatwasser was nog nooit zo eenvoudig. Om je vaatwasser te bedienen met spraakbesturing moet je je vaatwasser toevoegen aan je Home Connect-app. Beschikbaar voor Andriod en iOS.
Selecteer en start het juiste vaatwasprogramma met de Home Connect-app
Met de Home Connect-app selecteer je eenvoudig programma’s en start je de vaatwasser, waar je ook bent en wanneer je maar wilt. Zo is jouw vaat blinkend schoon zodra je het nodig hebt.
EU Energy Label
manual pdf
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Snel 45 °C, Quick 65°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 2 cm |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 84 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,836 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 47,4 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115,5 cm |
| Gewicht verpakking | 49 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Downloadbare extra programma\'s | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Type stekker | Type F |
| Bestekmand type | Siemens rackMatic |
| Half-geladen | Ja |
| Automatische programma\'s | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Ja |
| Manden verstelbare plaatsing | Bovenste |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





