Siemens | SR73EX24ME | Volledig geïntegreerde vaatwasser 45 cm

Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 2,05 m |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Intensief, Snel |
| Temperatuur (max) | 60 °C |
| Duur cyclus | 195 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus | 8,9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 59 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,831 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 32,6 kg |
| Ingebouwde water verzachter | Ja |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Bestekmand type | Bosch VarioFlex Basket |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Verborgen verwarmingselement | Ja |
| Manden verstelbare plaatsing | Bovenste |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.