60 cm, 9 L, Inbouw, Roestvrij staal, 54 kWh, 2400 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 10 A, 42 dB, 13 s, 70°C, 270 min, 1.75 m, 598 x 815 x 550 mm, 34.4 kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Snel en slim de vaatwas doen
Was en droog de vaat tot drie keer sneller, maar met dezelfde uitstekende resultaten. Met varioSpeed Plus kunt u de spoelturbo op elk moment inschakelen, ook als de spoelcyclus actief is. Het beste van alles is dat u varioSpeed Plus kunt activeren en bedienen met de Home Connect-app. Slim toch?
Gecertificeerde hygiëneprestaties
Virussen zoals corona en influenza worden doeltreffend uitgeschakeld bij het gebruik van Eco 50°C, getest door het Instituut voor Integratieve Hygiëne en Virologie (Hygiënelabel niveau 1). Met hogere temperatuurprogramma’s kunnen aanzienlijk hogere hygiëneniveaus worden bereikt, effectief tegen robuustere virussen, inclusief ingekapselde en niet-gekapselde virussen. Dit is aangetoond bij Intensief 70°C en de Machine Care-onderhoudscyclus (Hygiënelabel niveau 3).
Flexibel gemak bij het in- en uitruimen van je vaatwasser
Perfect aangepast aan uw vaat: de Flex korven en lades bieden meer flexibiliteit en gebruiksgemak bij het in- en uitladen van de vaat. Of het nu gaat om borden, potten, kopjes of wijnglazen – in Siemens vaatwassers met Flex korven vindt elk type vaatwerk snel zijn plaats.
Een subtiele lichtindicatie op de vloer laat zien wat de status is
infoLight projecteert een blauwe stip op de keukenvloer zolang het afwasprogramma bezig is.
Bespaar tijd en moeite
Nu het leven steeds drukker wordt, zijn Siemens-vaatwassers met Home Connect een ideale partner. Dankzij onze samenwerking met Amazon Alexa* bedient u uw slimme vaatwasser via de Home Connect-app of uw slimme speaker. Zo kunt u bijvoorbeeld het wasprogramma wijzigen of de stiltestand aanzetten. Met de app kunt u zelfs opnieuw vaatwastabletten bestellen. Het leven is net een beetje makkelijker geworden.*Afhankelijk van lokale beschikbaarheid.
Altijd up-to-date
Bij Siemens optimaliseren we onze programma’s continu om je vaat sneller, properder en energiezuiniger af te wassen. Dankzij “’Programma Download” op je Home Connect-vaatwasser hoef je je geen zorgen te maken dat je vaatwasser gedateerd zou raken. Personaliseer je vaatwasser en download extra programma’s die bij jouw persoonlijke wensen passen.
Slimme programmaselectie
Net als een slimme hulpkok die je tijd bespaart, weet de programma-assistent altijd welk vaatwasprogramma het best is. Open de Home Connect-app op je smartphone, selecteer het type vaat, hoe vuil de vaat is en je persoonlijke voorkeuren, zoals hoe energiezuinig, snel, stil en droog de vaat moet worden gedaan. De assistent adviseert je dan over het beste programma, zodat je pannen perfect proper worden en jij tijd bespaart.
Jouw vaatwasser luistert naar je dankzij de spraakbesturing
Dankzij de samenwerking met Amazon Alexa en Google Assistant kan je vaatwasser ook met jouw stem worden bediend. Start je vaatwasser op afstand, vraag na wanneer het programma is afgelopen of schakel de vaatwasser uit. De bediening van je vaatwasser was nog nooit zo eenvoudig. Om je vaatwasser te bedienen met spraakbesturing moet je je vaatwasser toevoegen aan je Home Connect-app. Beschikbaar voor Andriod en iOS.
Remote Control: eenvoudig de afwasprogramma’s selecteren en starten via de Home Connect app
Met de Home Connect app kunt u eenvoudig programma’s en opties selecteren en uw vaatwasser starten, waar u ook bent en wanneer u maar wilt. Zo beschikt u altijd over een glanzende vaat precies wanneer u die nodig heeft.
Check eenvoudig de status van je vaatwasser
Twijfelen of je de vaatwasser wel hebt aangezet is verleden tijd, want je bent altijd verbonden. Dankzij Home Connect heb je altijd zicht op de status van je vaatwasser. Als de vaat schoon en droog is, krijg je een pushnotificatie van de Home Connect-app.
manual pdf
EU Declaration of Conformity
EU Energy Label
Quick Start Guide
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco, Glass 40°C, Intensief |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| AquaSensor functie | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,535 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 34,4 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | Home Connect, autoOpen Dry, iQdrive®, rackMatic, varioSpeed Plus |
| Gewicht verpakking | 36,5 kg |
| Type beeldscherm | LED |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Nee |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Verpakkingsinhoud | Dampscherm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.









