Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Afwasprogramma\'s | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Hygiene+, Intensive 70°C, Snel 45 °C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 235 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 64 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,635 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 573 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 33,7 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | Home Connect, Intensive zone, autoOpen Dry, iQdrive®, rackMatic, varioFlex, varioSpeed Plus |
| Gewicht verpakking | 35,9 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Bovenste korf rek | Vouwbaar |
| Onderste korf | Vouwbaar |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Automatische programma\'s | Ja |
| Manden verstelbare plaatsing | Lager, Bovenste |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
