Siemens | SN63EX06VE | Volledig geïntegreerde vaatwasser 60 cm

Volledig geïntegreerde vaatwasser 60 cm, 65 kWh, 9.0 l, 44 dB(A), 815 x 598 x 550 mm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Versnel het programma, waar je ook bent
Was en droog je vaat tot wel drie keer sneller, maar met hetzelfde brandschone resultaat. Dankzij varioSpeed Plus kun je altijd kiezen voor versneld afspoelen, zelfs wanneer de cyclus al bezig is. En het mooiste moet nog komen: je kunt varioSpeed Plus eenvoudig activeren en bedienen via de Home Connect-app op je smartphone of tablet. Slimmer kan bijna niet!
Gecertificeerde hygiëneprestaties
Virussen zoals corona en influenza worden doeltreffend uitgeschakeld bij het gebruik van Eco 50°C, getest door het Instituut voor Integratieve Hygiëne en Virologie (Hygiënelabel niveau 1). Met hogere temperatuurprogramma’s kunnen aanzienlijk hogere hygiëneniveaus worden bereikt, effectief tegen robuustere virussen, inclusief ingekapselde en niet-gekapselde virussen. Dit is aangetoond bij Intensief 70°C en de Machine Care-onderhoudscyclus (Hygiënelabel niveau 3).
Meer flexibiliteit en gemak bij het inruimen van je vaatwasser
Meer flexibiliteit en gemak bij het inruimen van je vaatwasser dankzij de varioFlex-korven en varioLade.
Veel flexibiliteit dankzij inklapbare houders
Dankzij de varioFlex-korven kunt je jouw vaatwasser flexibel inruimen. In de bovenkorf zitten namelijk drie kopjeshouders en twee bordenhouders die je kan inklappen. Dat levert veel extra ruimte op. De onderkorf heeft ook vier bordenhouders. De handgrepen van de korven zorgen er ook voor dat je ze gemakkelijker uit de vaatwasser trekt. Zo is in- en uitladen altijd praktisch en makkelijk.
Een extra laadniveau voor bestek, keukengerei en klein serviesgoed
Met de varioLade zorg je voor een extra laadniveau voor jouw serviesgoed. Dankzij het speciale ontwerp heeft de lade niet alleen ruimte voor bestek, maar ook voor opscheplepels, slacouverts en klein serviesgoed. Je espressokopjes kun je er net zo makkelijk in kwijt als je vorken. Bijkomend voordeel: in de onderste korf heb je geen bestekmand meer nodig, waardoor daar ruimte ontstaat voor wel 14 standaard couverts.
Een subtiele lichtindicatie op de vloer laat zien wat de status is
infoLight projecteert een blauw licht op de keukenvloer wanneer het gekozen programma loopt. Zo weet je in één oogopslag of je het programma hebt gestart, de vaatwasser nog bezig is of dat de vaat schoon is en kan worden uitgeruimd.
Bespaar tijd en moeite met onze handige app
Het leven wordt er niet rustiger op. Jouw Siemens vaatwasser met Home Connect is daarom ontwikkeld met jouw drukke agenda in het achterhoofd. Dankzij de samenwerking tussen Home Connect en verschillende partners zoals Amazon Alexa, Apple Watch en Google kun je je slimme vaatwasser probleemloos aansturen via de Home Connect-app of een ander slim device. Verkort bijvoorbeeld het programma, of activeer de stilfunctie met één druk op de knop. De app kan zelfs de vaatwasblokjes voor je bijbestellen. Zo maken we het leven graag wat makkelijker voor je.
Jouw favoriete instellingen met één druk op de knop
De Favoriet-knop maakt je vaatwasser nóg persoonlijker. Stel via de Home Connect-app de programma’s en opties die jij het vaakst gebruikt in als favoriet, om ze met één druk op de knop te kunnen activeren.
Altijd up-to-date.
Bij Siemens verbeteren we voortdurend onze programma’s om sneller, schoner en energiezuiniger af te wassen. Je hoeft je geen zorgen te maken dat je vaatwasser verouderd raakt, aangezien je kunt profiteren van innovaties met Programma Download voor je Home Connect vaatwasser. Personaliseer je vaatwasser en download extra programma’s die aansluiten op je eigen wensen.
Eenvoudige programmaselectie
De Programma Assistent is als een tijdbesparende assistent in de keuken, die altijd weet welk vaatwasprogramma het beste is. Open de Home Connect-app op je smartphone, selecteer het type vaat, de mate van vervuiling en je voorkeuren (zoals energiezuinigheid, droogte, snelheid en stilte) en het programma vertelt je welk programma je moet draaien. Zo bespaar je tijd en krijg je de schone vaat die je wilt.
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
manual pdf
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Voorspoelen, Snel |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 235 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,65 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 34,4 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 87,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Aangepast paneel gewicht (min) | 2,5 kg |
| Aangepast paneel gewicht (max) | 8,5 kg |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | iQdrive® |
| Gewicht verpakking | 36,5 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.