8 kg, 2800 W, 220-240 V, 842 x 598 x 613 mm, 42.5 kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Gewicht | 42,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 598 × 842 cm |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurkleur | Wit |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Condensatie-efficiëntieklasse | B |
| Droogprogramma\'s | 40min, Katoen, Delicaat/zijde, Donzen kleding/dekbed, Eco, Mix, Buiten/sport, Synthetische, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 150 min |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Anti-kreuk cyclus | 60 min |
| Half-geladen | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie consumptie | 3,08 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2800 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 13 A |
| Diepte | 613 mm |
| Nismaat | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Gewicht | 42,5 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Deurstijl | Glazen deur |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Energieverbruik per 100 cycli | 308 kWu |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
