- Geoptimaliseerde luchtstroom door elegante afwerking
- Eenvoudig in onderhoud
- Extra groot kookoppervlak
- 4 kookzones met handige functies
- Flexibele installatie: zowel opbouw als vlakbouw mogelijk
- Recirculatie: Monoblock koolstoffilter met levensduur tot 450 kookuren
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Gewicht & afmetingen
Energiespecificaties
Installatiegegevens
Functies en kenmerken
Regelgeving & certificering
Aanvullende specificaties
| Kookzone | Positie | Zone-afmeting (mm) | Type kookzone | Vermogen | Vermogen (Power) |
|---|---|---|---|---|---|
| Kookzone 1 | Links voor | 240×210 | Inductiekookzone | 2100 Watt | 3000 Watt |
| Kookzone 2 | Links achter | 240×210 | Inductiekookzone | 2100 Watt | 3000 Watt |
| Kookzone 3 | Rechts achter | 240×210 | Inductiekookzone | 2100 Watt | 3000 Watt |
| Kookzone 4 | Rechts voor |
manual pdf
manual pdf
Size Chart
Size Chart
Specificaties
| Gewicht | 18,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 800 × 225 cm |
| Merk | |
| Breedte | |
| Type kookplaat | |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2100 W |
| Kookzone 1 boost | 3000 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2100 W |
| Kookzone 2 boost | 3000 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2100 W |
| Kookzone 3 boost | 3000 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2100 W |
| Kookzone 4 boost | 3000 W |
| Aantal vermogenniveau's | 9 |
| Panherkenning | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Front / Top front |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Afzuigmethode | Recirculerend |
| Maximale afzuigcapaciteit | 1135 m³/uur |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 44 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 66 dB |
| Energie-efficiëntieklasse (kap) | A |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7400 W |
| AC-ingangsspanning | 230-400 V |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Nismaat | |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 225 mm |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Stop-and-go-functie | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Gewicht | 18,8 kg |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 240 x 210 mm |
| Kookzone 2 grootte (WxD) | 240 x 210 mm |
| Kookzone 3 grootte (WxD) | 240 x 210 mm |
| Kookzone 4 grootte (WxD) | 240 x 210 mm |
| Bridge functie | Ja |
| Grill | Ja |
| Uitlaat locatie | Linkerkant |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.






