Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Breedte | |
| Type kookplaat | |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2200 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Frame type | Frameloos |
| Panherkenning | Ja |
| Quick start | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240/380 – 415 V |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Nismaat | 826 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 223 mm |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Gewicht | 25,4 kg |
| Gewicht verpakking | 31,8 kg |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 190 x 210 mm |
| Kookzone 2 grootte (WxD) | 190 x 210 mm |
| Kookzone 3 grootte (WxD) | 190 x 210 mm |
| Kookzone 4 grootte (WxD) | 190 x 210 mm |
| Breedte verpakking | 950 mm |
| Diepte verpakking | 672 mm |
| Hoogte verpakking | 431 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.















