60cm, 559 m³/h, 61 dB, 3500 Kelvin, 310 lx, LED, Roestvrijstalen
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Vlakschermafzuigkap met EasySwitch-besturing voor comfortabele bediening
Duurzaam en zeer functioneel
Miele-afzuigkappen zijn uitgerust met één of meerdere roestvrijstalen vetfilters die bestaan uit maar liefst 10 lagen. De filters zijn door het snelkliksysteem gemakkelijk te verwijderen en kunnen in de vaatwasser worden schoongemaakt. Hierbij ontstaan geen zichtbare verkleuringen, waardoor ze lang mooi blijven.
Comfort en veiligheid
Achter de vetfilters bevindt zich de CleanCover-afzuigunit van Miele: een gesloten, glad oppervlak dat ervoor zorgt dat u zich niet kunt verwonden en waarmee u contact voorkomt met elektrische onderdelen. Bovendien is het oppervlak bijzonder eenvoudig schoon te maken. Voor meer comfort en veiligheid.
Altijd aan de veilige kant
Na een voorgeprogrammeerde gebruiksduur van tien uur schakelt de afzuigkap automatisch uit. Zo is ook in het geval van foutieve bediening de hoogste veiligheid gewaarborgd.
Kookluchtjes optimaal verwijderd
Miele-afzuigkappen met luchtcirculatiesysteem beschikken naast het vetfilter ook over één of meerdere actief koolstoffilters. Met deze filters worden kookluchtjes niet alleen opgevangen, maar ook geneutraliseerd.
leaflet
manual pdf
EU Product Fiche
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Maat afzuigkap | |
| Type afzuigkap | |
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Energielabel | |
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | A |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 47 dB |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 3,2 W |
| Aantal lampen | 1 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 310 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 42 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 200 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 423 mm |
| Hoogte (max) | 43,6 cm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 555 m³/uur |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 61 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 68 dB |
| Minimale afstand van electrische hob | 45 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Uitlaat locatie | Boven |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Certificering | EN 60704-3, EN 61591, EN 60704-2-13 |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Gewicht | 12 kg |
| Aantal filters | 1 stuk(s) |
| Geluidsniveau (medium snelheid) | 55 dB |
| Boostpositie luchtafvoervermogen | 415 m³/uur |
| Druk (Pa) | 422 |
| Stroom | 10 A |
| Boostpositie uitgangsrecirculatievermogen | 410 m³/uur |
| Diepte (max) | 42,3 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





