2x1850W, 2x3000W, 570 m³/h, 400V, 780x520x192mm, 21kg, Zwart
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De essentie van een dampkap en kookplaat in één
– directe afzuiging bij de bron
– afzuigtoren verdwijnt haast onzichtbaar in kookplaat
– 4 kookzones
– discreet en elegant design
– rode touch control bediening
– opbouw en vlakbouw mogelijk
Specificaties
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 780 × 192 cm |
| Breedte | |
| Type kookplaat | |
| Merk | |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Ingebouwd display | Ja |
| Maximale afzuigcapaciteit | 570 m³/uur |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7680 W |
| AC-ingangsspanning | 400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Nismaat | 780 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 192 mm |
| Gewicht | 21 kg |
| Normale brander/kookzone | 1850 W |
| Grote brander/kookzone | 3000 W |
| Vorm gewone pit/kookzone | Rechthoekig |
| Vorm grote pit/kookzone | Rechthoekig |
| Afmeting (B x D) gewone pit/kookzone | 240 x 200 mm |
| Afmeting (B x D) grote pit/kookzone | 240 x 200 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

