Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
|---|---|
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Afwasprogramma\'s | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Silent 50°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 195 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Reparatie-index | 9.1 |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 8,9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 59 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 33,6 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 45 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Gewicht verpakking | 35,4 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Type stekker | Type F |
| Bosch-technologieën (afwas) | DuoPower, EfficientDry, TimeLight, VarioDrawer Pro, VarioFlex Baskets |
| Bestekmand type | Bosch VarioDrawer Pro |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.






