Volledig geïntegreerd, 10 aantal plaatsinstellingen, 44 dB, aquaStop, Wi-Fi, 2400 W, C
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Versnel het programma, waar je ook bent
Met varioSpeed Plus verkort je de cyclus van je vaatwasser, allemaal via de Home Connect-app.
Snel en zuinig een zo droog mogelijk resultaat
Krijg een zo droog mogelijk resultaat door energiezuinige technologie, binnen 20 minuten.
Automatische deuropening voor geweldige droogresultaten
autoOpen dry, de automatische deuropening, zorgt voor zeer efficiënte droogresultaten.
Bespaar tijd en moeite met onze handige app
Bedien je vaatwasser vanaf je smartphone, tablet of slimme speaker.
Een subtiele lichtindicatie op de vloer laat zien wat de status is
infoLight projecteert een blauw licht op de keukenvloer als het gekozen programma loopt en stopt zodra de vaat klaar is.
Intensief schoon met extra hoge druk in de onderkorf
Schakel intensiveZone in voor meer sproeikracht in de onderste korf. Hiermee komt ook hardnekkig vuil los.
Extreem stil wanneer jij het nodig hebt.
Verlaag het geluidsniveau voor maximaal 30 minuten op ieder gewenst moment.
Optimale vaatwasresultaten met één druk op de knop
Eén druk op de knop en het Auto-programma regelt het hele vaatwasproces met een schitterend resultaat.
Jouw favoriete instellingen met één druk op de knop
De Favoriet-knop is de snelste weg naar jouw voorkeursinstellingen.
Doseert uw vaatwasmiddel zo optimaal mogelijk
doseerAssistent gebruikt de volledige kracht van het vaatwasmiddel voor de beste afwasprestaties.
EU Energy Label
manual pdf
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 2,05 m |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Snel 45 °C, Quick 65°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 195 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Reparatie-index | 9.1 |
| Automatische deuropening | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 8,9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 59 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,593 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 31 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 45 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Aangepast paneel gewicht (min) | 2,5 kg |
| Aangepast paneel gewicht (max) | 7,5 kg |
| Gewicht verpakking | 32,5 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar/EfficientDry |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Downloadbare extra programma\'s | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Type stekker | Type F |
| Bestekmand type | Siemens rackMatic |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Automatische programma\'s | Ja |
| Manden verstelbare plaatsing | Bovenste |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.







