2 flex-zones, 7500W, 230V, 145/510 m³/u, 68 dB(A), 800x194x520 mm, 16 kg, Zwart
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Con@ctivity
Met Con@ctivity kun je je helemaal op heerlijk koken concentreren. De wasemafvoer en de kookplaat communiceren namelijk met elkaar. De kookplaat geeft de instellingen door aan de elektronica van de wasemafvoer, die dan automatisch de standen reguleert. Je hoeft er niet aan te denken de wasemafvoer later weer uit te schakelen. Alle Miele “TwoInOne”-kookplaten beschikken standaard over Con@ctivity.
TwinBooster
Gebundelde Power voor snel koken. De exclusieve TwinBooster-functie van Miele maakt het koken flexibeler, omdat u het inductievermogen naar wens kunt verdelen. Indien gewenst kunt u het vermogen van twee kookzones volledig bundelen op een enkele zone.
Silence-motor
Met de Miele Silence-motor worden luchtjes en vet niet alleen heel betrouwbaar, maar ook bijna geluidloos verwijderd. Zelfs bij een hoog afzuigvermogen werkt de motor efficiënt en bijzonder stil: voor een aangenaam stille werkomgeving bij het koken. Dankzij de afzuiging met dubbele stroming verdwijnen de geluiden naar de achtergrond. Vergeleken met voorgaande modellen worden de geluidswaarden met ca. 25% verlaagd.
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Breedte | |
| Type kookplaat | |
| Energielabel | |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 3000 W |
| Kookzone 1 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Rechts |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 3000 W |
| Kookzone 2 boost | 3700 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2100 W |
| Kookzone 3 boost | 3000 W |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Aantal flexibele kookzones | 4 zone(s) |
| Boost functie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Afzuigmethode | Luchtafvoer |
| Maximale afzuigcapaciteit | 510 m³/uur |
| Geluidsniveau | 68 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 47 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 70 dB |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7500 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 194 mm |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Installatie compartiment breedte | 78 cm |
| Installatie compartiment diepte | 50 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 20,1 cm |
| Kookcontrolefunctie | Ja |
| Stop-and-go-functie | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Soort vetfilter | Roestvrijstaal |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Gewicht | 16 kg |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 210 x 420 mm |
| Kookzone 2 grootte (WxD) | 210 x 420 mm |
| Kookzone 3 grootte (WxD) | 110 x 210 mm |
| Flexibele kookzone type | Miele PowerFlex |
| Boost flexibele kookzone 1 | 2100 W |
| Boost flexibele kookzone 2 | 3000 W |
| Miele-technologieën (koken) | Con@ctivity, Keep warm function |
| Aansluiting (1/2/3 fase) | 2 fase |
| Aantal kookzone's | 4 zone's |
| Uitsparing kookplaat | 78 cm x 49 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



